Euroforensics 3. Uluslararası Adli Bilimler Konferans ve Sergisi

 

Euroforensics Uluslararası Adli Bilimler Konferans ve Sergisinin üçüncüsünü 29-31 Mart tarihleri arasında Harbiye Askeri Müzesinde gerçekleştirilecektir.

 

Organizasyon Adli Bilişim, Adli Muhasebe, Adli Tıp ve Olay Yeri İnceleme profesyonellerine yönelik teknoloji ve çözümleri vurgulamaktadır.

 

EuroForensics 2012 etkinliği T.C. Başbakanlığı TİKA (Türk İşbirliği ve Kalkınma İdaresi Başkanlığı),  Türkiye Bankalar Birliği, Bankalararası Kart Merkezi, T.C. Bilgi Teknolojileri ve iletişim Kurumu, Tübitak (BILGEM,UZAY,SAGE), ISACA Istanbul Chapter, Türkiye Etik ve İtibar Derneği, T.C. Adli Tıp Kurumu ve T.C. EGM Kriminal Polis Laboratuvaraları’nın desteği ile gerçekleştirilmektedir.

 

Adli Bilişim oturumlarında ; bilgisayar inceleme , şifre kurtarma, ses ve video inceleme, biyometri yer alan konulardan bazılarıdır. Adli muhasebe oturumlarında ; Hile ve suistimali önleme, internet bankacılık suistimalleri gibi başlıklar ele alınacaktır.

 

Konferans programımız ile ilgili detaylı ve güncel bilgilere http://euroforensics.com/tr-TR/program_tr.asp adresinden ulaşabilirsiniz.

 

2012 yılında etkinliğimizi çok daha kapsamlı ve odaklı hale getiriyoruz.

 

Bu bağlamda Euroforensics kapsamında, alanda ki son trend ve teknolojilerin detaylıca ele alınacağı, “Birinci Uluslararası Siber Savaş, Terrör ve Suçla Mücadele Konferansı” lansmanını gerçekleştireceğiz.

 

Euroforensics kapsamında, Emniyet Genel Müdürlüğü Kriminal Labarotuvarları’nın desteği ile “Birinci Uluslararası Olay Yeri İnceleme Konferansı’nın” lansmanı gerçekleştirilecektir.

Bu mikro, konuya odaklı konferans Olay Yeri İnceleme alanında ki son trend ve teknolojileri detaylıca ele alıyor olacak.

 

Konferans katılımcıları sektör profesyonelleri ile bir araya gelerek ortak sorunlarını ve çözüm yöntemlerini tartışabilme fırsatına sahip olacaklar.

 

Konferansa katılım davetiye ile mümkündür, organizatör firma ile temasa geçerek kişiye özel barkodlu davetiye edilinebilinir. (batuhan (at) euroforensics.com)

Join the ConversationLeave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment*

Name*

Website