Cisco Router’a Bağlanmak

Cisco Router’e ilk bağlantıyı kurmak için Routerin arka bölümünde bulunan RJ-45 (8-pin) console portunu kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızda serial bağlantı portu yoksa Usb yi seriala çeviren converterler mevcut.

Bilgisayarınızla router arasında fiziksel bağlantıyı sağladıktan sonra Putty programı yada Hyper Terminal programı ile console ulaşabilirsiniz.

3845-cisco-router

Join the ConversationLeave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment*

Name*

Website

Comments

  1. can melih

    merhaba. 4 gündür uğraştığım bir konu var. sizin IIS7 hakkında fikrinizi alabilirmiyim. http://www.basbakanlik.gov.tr , mevzuat.basbakanlik.gov.tr , rega.basbakanlik.gov.tr sitelerini açmak istediğimde karşıma gelen ekranın ortasında IIS7 yazıyor ve bir çok dilde hoşgeldiniz uyarısı vererek http://www.iis.net adresine yönlendiriyor. neden kaynaklandığı yada çözümü hakkında yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. teşekkürler.

    1. Merhaba lokalinizde iis kurulu sanırım. Belirtmiş olduğunuz sayfa iis 7 nin default sayfası dns olarak kendi makinenizi göstermiş olabilirsiniz. Böylelikle tüm istekler sizin host dosyanıza gidiyor sanırım.

    2. Bu sorun sunucu yönetimini yapan kullanıcı ile alakalı. belirttiğiniz URL tanımlarında IIS in default test dosyalarına gönderim yapmışlar.