ÇözümPark Yazar Buluşması – 2012 Gerçekleşti!

 

ÇözümPark Bilişim Portalı olarak bu yıl ilkini düzenlediğimiz yazar buluşması 23 Haziran 2012 Cumartesi günü 50 ye yakın yazarımızın katılımı ile Microsoft Türkiye ofisinde gerçekleşmiştir.

 

Son derece samimi bir ortamda gerçekleşen etkinlikte bir aile olmanın sonucu olarak ortaya koyduğumuz başarının sonuçları tüm yazarlarımız ile paylaşılmıştır. Bundan önce yapılan bu başarılı çalışmalar rapor halinde yazarlarımıza sunulmuştur. Ayrıca yeni dönemde yapmayı planladığımız projeler yazarlarımız ile paylaşılmış ve onlarında katılımı ile bu projeler hakkında fikir alış verişi yapılmıştır.

 

Son derece verimli geçen bu toplantı neticesinde ÇözümPark Bilişim Portalı için pek çok yeni karar alınmış ve var olan organizasyon şemamıza yazarlarımızında dahil olacağı bir model geliştirilerek yeni dönemde onlarında katkıları ile çok daha büyük projeleri gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. Ayrıca bu etkinliği her yıl düzenli olarak İstanbul ve Ankarada yapma kararı alınmıştır.

 

Yine etkinlik içerisinde 2011 yılı yazar ödülleride sahiplerini buldu. 5 Ana kategoride ödül alan yazarlarımız aşağıdaki gibidir

 

Webcast Dalında – Türker ATA
Makale Sayısı Dalında – Melih ALTUN
En Çok Okunan Makale Dalında – Ahmet Musa KÖSALİ
Post Sayısı Dalında – Vasvi UYSAL
Üye Anketi Dalında – Erkal ASLANKARA

 

 

Etkinlik resimlerine aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz

http://www.cozumpark.com/photos/zmpark_yazar_bulumas_2012/default.aspx

Etkinlik Röportajlarına ise aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz

http://www.cozumpark.com/blogs/videolar/archive/2012/06/24/video-z-mpark-yazar-bulu-mas-2012-r-portajlar.aspx

Join the ConversationLeave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment*

Name*

Website