Üniversite Öğrencilerine Özel Office 365

2013 yılının 2. çeyreğinde Türkiye’de Türkçe olarak kullanıma sunulan Office 365 Üniversite, bu kısa süre içerisinde üniversite öğrencilerinden yoğun talep gördü ve sunduğu faydalarla öğrencilerin vazgeçilmezi oldu!!

Office365Uni

Eğitim döneminde, okuduğumuz branşlara göre verilen dönem ödevlerini, ekip projelerini ve haftalık sunumları hepimiz biliyoruz, aslında hepsini tamamlarken en kısa sürede ama en kaliteli ve kendimizi farklılaştırabileceğimiz bir yöntem arıyoruz. Profesyonel bir görünüm, görsellikle güçlülük yaratacak ve güvendiğimiz uygulamaların bize yardımcı olacağını biliyoruz. İşte Microsoft, tam bu ihtiyaç duyulan özellikler için Üniversite öğrencilerine özel Office 365 Üniversite’yi sunuyor. Tanıdık Office deneyiminden çok daha fazlası artık size çok yakın!! Office’in her uygulamasında sunulan şablonlarla ödevleri tamamlamak hem çok daha hızlı hem görsellikle güçlü. Buna ek olarak üniversite eğitimi sonrası işe giriş süreçlerinde şirketlerin, adaylarında Office’in kullanım yetkinliğini arıyor olması göz önüne alınınca, bu özel ürünü kullanmak kaçınılmaz bir hal alıyor.

İşte Türkiye’de Office 365 Üniversite ürününün Üniversiteliler ve Yükseköğrenim Öğrencileri tarafından tercih edilmesinin 10 nedeni;

 1. Office’in her zaman en güncel uygulamaları: Güvendiğin ve abonelik süresince her zaman en güncel kalacak Microsoft Word, PowerPoint, Excel, OneNote, Outlook, Publisher ve Access uygulamaları.
 2. En uygun fiyat, En fazla Fayda: Aylık 2,5 TL ile kaçırılmaz bir fırsat. (Dört yıllık abonelik için öngörülen çevrimiçi satın alma fiyatıdır).
 3. Dört sene: 4 sene boyunca sana özel, güvenli Office’i kullanmanın keyfini yaşa. Okul dört seneden uzun sürüyorsa bir kez daha yenileyip Office 365 Üniversite’yi toplam sekiz sene kullanabilirsin. Üstelik okulunun biteceği son gün dahi olsan, ürünü satın alabilirsin.
 4. Office’in her zaman seninle: Kendi PC’nden uzaktasın, ama acil bir sunum hazırlaman gerekiyor ya da kısa bir Word dokümanı oluşturmalısın ve paylaşmalısın, aboneliğinin sana sunduğu ayrıcalıktan faydalan: Office’i eksiksiz bir şekilde internete bağlı herhangi bir Windows 7 ya da 8 tabanlı PC’de hızlıca çalıştırarak kullanmaya devam et. Üstelik o PC’de Office olması şartı da yok. İşlerini her yerden halletmenin özgürlüğünü tat.
 5. 2+2 kurulum: 1 Office 365 Üniversite paketi ile hem PC’nde hem MAC PC’nde Office kullanma özgürlüğü burada!! Office’i, kullanıcı başına 2 bilgisayara (PC veya Mac) ve 2 mobil cihazına (tablet+telefon) kur. Şimdi iPhone ve Android cep telefonlarında da Office’in keyfini çıkar.
 6. Dijital notlar alma: Dersler sırasında not almak için kalem kağıda gerek yok. OneNote üzerinden notlarını dijital ortamda al, hangi dersin notunun nerede olduğunu bulmak için zaman harcama. OneNote içinde dokunma, kalem veya klavye ile notlar alıp bulut üzerinden ve birden çok cihaz içerisinden notlarına erişebilirsin.
 7. SkyDrive’a kaydetme: Office 365 Üniversite, belgeleri varsayılan ayarlarda SkyDrive’a kaydeder ve bu sayede belgelerin, notların birden çok cihazda erişilebilirdir. İster PC’nden, istersen tabletin ya da telefonundan belgelerine hemen ulaşabilirsin.
 8. Daha fazla depolama alanı: USB ihtiyacına son!! 20 GB ek SkyDrive Depolama alanı ile toplam 27 GB depolama alanın keyfini çıkar!! Dosyalarını SkyDrive’a kaydet ve her yerden belgelerine ulaş.
 9. Skype: Konuşmaların hiç bitmesin!! Aylık 60 Skype dünya dakikası, paket ile birlikte geliyor ve 4 yıl boyunca aylık 60 dakikanın tadını çıkar.
 10. Yeni güncellemeler: Gelecekteki güncellemelere ve iyileştirmelere abonelik sürendeki 4 yıl boyunca ücretsiz sahip ol.

 

Office Logo

 

 

 

 

Office 365 Üniversite’den faydalanmayı düşünen öğrenciler için, şuandaki kullanıcılara Office 365 Üniversite’nin kendilerine ne kattığını sorduk ve işte aldığımız cevaplar:

 • “Office 365 Üniversite, bir sömestrde kitaplara harcadığım paranın çok altında bir ücrete sunuluyor ve üstelik hiçbir zaman güncelliğini yitirmiyor, okul boyunca kullanabiliyorum ve tam 4 sene en güvendiğim Office uygulamaları her zaman benimle. Bu, benim iş hayatına da hazırlanmam için harika fırsat. Tüm şirketler, aradığı adaylarda Office kullanabilme yetkinliği arıyor”
 • “Microsoft Office her gün kullandığım en önemli ürün ve yeni Office ile gelen dokunma deneyimi ve bulut entegrasyonu sayesinde fiyatta rakibi bulunmuyor. Üniversite öğrencileri bu fırsatı kaçırmamalı.”
 • “Office 365 Ev Ekstra, sunduğu faydalarla fiyatı bence zaten uygundu ve bu yüzden bize özel sunulan Office 365 Üniversite için belirlenen bu fiyatı duyunca gerçekten çok sevindim.”
 • “Aylık 2,5 TL neye vermiyoruz ki? Üstelik bu fiyatla 4 yıl boyunca güvenle kullanabileceğim, derslerimde her zaman gerekli olan Office’e sahip olabiliyorum. Yanımda PC’m olmasa bile, başka birinin PC’sinde kendi Office’imi kullanabiliyor olmam bana tamamıyla esneklik sağlıyor, üstelik o PC’de Office olması da zorunlu değil, kendi Office’im her zaman benimle”.

 

Siz de tüm bu faydalardan en uygun fiyat ile yararlanmak için Microsoft çevrimiçi mağazasını ziyaret edebilir ve ayda sadece 2,5 TL’ye Office 365 Üniversite ürününü satın alabilirsiniz.

Office 365 Üniversite’yi Kimler Alabilir?

Tam zamanlı veya yarı zamanlı olarak akredite kurumların üniversitelerine ve yükseköğrenim kurumlarına kayıtlı olan öğrenciler, akademisyenler ve çalışanlar Office 365 Üniversite’yi satın alabilirler.

Yükseköğrenim kurumlarının öğrencileri, akademisyenleri ve çalışanları Office 365 Üniversite ürün etkinleştirme süreci kapsamında uygunluklarını doğrulamalıdır. (Microsoft Mağazasından yapılan alışverişlerde ürün satın alımından önce doğrulanma sağlanmalıdır)

– See more at: http://blog.microsoft.com.tr/universite-ogrencilerine-ozel-office-office-365-universite.html#sthash.GG6w80yD.dpuf

kaynak: http://blog.microsoft.com.tr/universite-ogrencilerine-ozel-office-office-365-universite.html

Join the ConversationLeave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Comment*

Name*

Website